Oto Ekspertiz, Test Merkezi

Ankara Şaşmaz Oto Ekspertiz

Şaşmaz Oto Ekspertiz Firmaları

Şaşmaz Oto Ekspertiz Fiyatı

Şaşmaz oto ekspertiz hizmeti, Ankara’da yaşayanların ve şehre araç almak amacıyla gelenlerin işini kolaylaştırır. İkinci el araç alım satımlarında yaşanan en büyük sorunlardan biri; hasar kaydı, boya, parça değişimi, kilometre gibi konularda dolandırıcılık yapılmasıdır. Bazı araba sahipleri istedikleri fiyattan satış yapabilmek için hasarlı araca hasarsız diyebilmekte ya da kilometreyi düşük gösterebilmektedir. Bu ve benzeri durumlar, satıcıların daha arabalarını çok fazla kullanamadan bakım ve onarım masraflarıyla karşılaşmasına neden olur. Bu noktada en ucuz ekspertiz firmasını bulmaya çalışabilir ya da hem kaliteye hem de fiyata önem vererek Tuncay Oto Ekspertiz’i tercih edebilirsiniz.

Şaşmaz Oto Ekspertiz Firmaları

Şaşmaz oto ekspertiz firmaları arasında bir seçim yaparken fiyattan önce profesyonelliğe ve kaliteye önem verilmelidir. Tüm testlerin eksiksiz şekilde tamamlanmaması halinde araç kullanımı sırasında ciddi tehlikeler yaşayabilir; kendinizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini tehlikeye atabilirsiniz. Profesyonel ustalarımız tarafından firmamızda şu testler gerçekleştirilir:

  • Ön-arka takım testi
  • Kaporta-boya testi
  • Fren testi
  • Motor testi

Şaşmaz ekspertiz deyince akla gelen ilk isim olan firmamız, tüm süreci bu dört ayak üzerinde gerçekleştirir. Kaportada ezilme, darbe, çizik taraması, lastiklerde denge problemi, yıpranma gibi ayrıntılar incelenerek detaylı şekilde rapor oluşturulur. Boya olup olmadığının anlaşılması için ekspertiz hizmetinden önce aracın yıkatılmasında fayda vardır.

Motor testi sırasında araba lift yardımıyla kaldırılır. Bu sayede bağlantı noktalarında ve diğer görünen noktalarda herhangi bir hasarın varlığı sorgulanır. Fren mesafesinin optimum uzunlukta olması ve geçişlerin sorunsuz olması da olumlu bir ekspertiz raporu ortaya çıkması için gerekli özelliklerdir.

Şaşmaz Oto Ekspertizde Doğru Adres

Araç alım-satım işlemlerinin yanı sıra Tüvtürk muayenesinden önce de Şaşmaz oto ekspertiz hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece arabanız, çıkan eksiklikler nedeniyle muayeneden geçememe gibi bir sorunla karşılaşmaz. Araçlarda meydana gelen arızaları anlamanın bir yolu da dinlemektir. Arabadan gelen sesleri, gıcırtıları dinlemek, hareket sırasında meydana gelen sarsıntıları fark etmek için deneme sürüşü yapmadan ikinci el araç alımından kaçınmalısınız. Bu konuda yeterince tecrübeli değilseniz, doğrudan firmamıza başvurarak tüm sorunların şeffaf bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Araç satın almadan önce güvenlik muayenesi için adresiniz Tuncay Oto Ekspertiz!

Şaşmaz Oto Ekspertiz Hizmetinin Faydaları

Araba satın almak hem rahat etmenizi sağlayan hem de maddi kazancı olan bir yatırımdır. Arabanızı bir müddet kullandıktan sonra satabilir ve kâr elde edebilirsiniz. Şaşmaz oto ekspertiz hizmetinden yararlandığınız takdirde ticari kullanım amacıyla satın aldığınız kamyonet, minibüs, otobüs gibi taşıtları da kontrolden geçirebilirsiniz. Böylece ticari ilişkilerinize zarar vermeyecek yeni bir araç satın almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Şaşmaz Oto Ekspertiz Kampanya

Tuncay Oto Ekspertiz’in şeffaf sonuçları, size hem kısa vadede hem de uzun vadede avantaj sağlar. Satıcının yönlendirmesiyle aracı, profesyonel olmayan bir firmaya göstermeyi düşünüyorsanız, bu firmanın satıcıyla anlaşma ihtimalini de göze almalısınız. Firmamız size her zaman şeffaf ve doğru sonuçları sunar. Böylece aracı satın alıp almayacağınıza kolayca karar verebilir ve yatırımınızı riske atmadan alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Şaşmaz oto ekspertiz işlemi sırasında çok sayıda test cihazı kullanılır. Bilgisayar destekli olarak çalışan bu makineler, işlem sonunda bir rapor hazırlar. Araçta ciddi düzeyde hasar varsa satın almaktan vazgeçerek, farklı bir model arayışına girebilirsiniz ya da kendinizi riske atmaktan vazgeçerek sıfır bir araç almayı tercih edebilirsiniz. Firmamız, oto ekspertiz kampanyaları ile sizlere her zaman cazip seçenekler sunar.

Şaşmaz Oto Ekspertiz Fiyatları

Tuncay Oto Ekspertiz, sizlere uygun fiyat seçenekleri sunarak araç alımı sırasında profesyonel desteğe ulaşmanızı daha kolay hale getirir. Hangi testleri yaptırmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz fakat bu süreçte en mantıklısı tüm testleri yaptırmaktır. Her ne kadar görünürde hiçbir problem olmasa da satıcının da bilmediği farklı sorunlar var olabilir. Örneğin; aks körüğü gibi aparatların yırtılması ya da farklı şekilde zarar görmesi gibi durumların anlaşılması için aracın liftle kaldırılması gerekir. Bunun yanı sıra arabalardaki birçok sorunun anlaşılması için illaki profesyonel bir göz lazımdır. İkinci elde sürprizlerle karşılaşmamak için yola Tuncay Oto Ekspertiz ile çıkabilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir; Google Haritalar üzerinden sunduğumuz yol tarifimiz ile firmamızı kolayca bulabilirsiniz.

Şaşmaz Tuncay Oto Ekspertiz
Şaşmaz Tuncay Oto Ekspertiz

Tuncay Oto Ekspertiz

Şaşmaz'da faaliyet gösteren Tuncay Oto Ekspertiz, satın alma öncesi kapsamlı (detaylı) araç ekspertizi raporu verir. Doğru kararı verdiğinizden emin olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

İlgili Diğer Yazılar

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu