Şaşmaz’da En Uygun Fiyata Oto Ekspertiz

Şaşmaz Oto Ekspertiz

Ankara Şaşmaz’daki oto ekspertiz merkezimiz, araç satın alma öncesi kapsamlı araç muayeneleri sağlar ve size gönül rahatlığı sağlar. Doğru kararı verdiğinizden emin olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Araç Satın Alma Öncesi Güvenlik Muayenesi

Oto eksper ustalarımız çıraklıktan ustalığa kadar büyük deneyime sahiptir. Tüm otomobil, kamyon ve SUV marka ve modellerinde her otomotiv sistemini kapsayan 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. Biz teşhis uzmanlarıyız ve uzman ekibimiz şanzıman, motor performansı, araç elektrik aksamı, fren muayenesi, süspansiyon ve direksiyon muayenesi ve daha fazlası. Satın almayı düşündüğünüz araçla ilgili herhangi bir sorun varsa, onu bulacağız ve size detaylı rapor sunacağız.

Eksiksiz bir güvenlik incelemesi, yakında onarım gerektirebilecek diğer sorunlar konusunda sizi uyarabilir ve aracın genel durumu ve sonraki değeri hakkında size iyi bir fikir verebilir. Bu şekilde, aracı satın alıp almamanızın sizin yararınıza olup olmadığı konusunda bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Oto ekspertiz hizmetimiz, araç içindeki her bir otomotiv sisteminin durumunu hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirmek için en son teknoloji aletler ve teşhis ekipmanı ile donatılmıştır . Ayrıca 4×4, 4×2, ticari araçlar (minibüs, kamyonetler) gibi çeşitli üst düzey ve ticari araçlar için gereken son derece özel donanıma sahibiz.

Araç satın almadan önce oto ekspertiz servisimizde hangi kontroller yapılmaktadır?

Motor Muayenesi

Teknisyenlerimiz radyatör, hortumlar, su pompası, soğutma sistemi, ateşleme sistemi, bujiler, teller, bobinler, distribütör kapağı ve rotoru, tahrik kayışı, gergi, şanzıman takozları ve motor takozları dahil olmak üzere motorun genel durumunu değerlendirecektir. Ayrıca motor yağı sızıntılarını, şanzıman sıvısı sızıntılarını ve radyatör sızıntılarını da kontrol edeceğiz

Fren Kontrolü

Fren balatalarını ve fren rotorlarını (aracın her iki tarafında, ön ve arkada) kontrol ediyoruz. Fren pedalının sertliğini kontrol ediyoruz ve acil durum freninin doğru şekilde devreye girdiğinden emin oluyoruz. Ayrıca fren hidroliğinin uygun seviyede olduğunu doğrular ve herhangi bir sızıntı olup olmadığına bakarız.

Süspansiyon ve Direksiyon Sistemi Muayenesi

Deneyimli uzman ekibimiz, aracın direksiyon sisteminin yanı sıra ön ve arka süspansiyonu da kontrol edecek. Amortisörlerin, direksiyon dişlisinin, rot başlarının, U-Mafsalların, tekerlek yataklarının durumunu değerlendirir ve herhangi bir sızıntı olup olmadığına bakarız.

Çalıştırma / Şarj Sistemi Muayenesi

Akü voltajını ve yükünü test eder, herhangi bir sızıntı veya korozyon olup olmadığına bakar ve marş motoru ve alternatörün düzgün çalıştığını doğrularız. Bu şekilde, onarım veya daha ayrıntılı teşhis gerektiren birçok araç şarj etme veya çalıştırma sorunu konusunda sizi bilgilendiririz.

Sıvı Seviyesi / Sızıntı Kontrolleri

Uygun sıvı seviyesini ve durumunu doğrularız ve manuel veya otomatik şanzıman, motor, soğutma sistemi, frenler ve transfer kutusunda herhangi bir sızıntı olup olmadığını kontrol ederiz.

Klima Sistemi Muayenesi

Oto eksper uzmanlarımız klima kompresörü, fanı ve kayışlarını kontrol eder, havalandırma deliklerinden kabine hem sıcak hem de soğuk havanın düzgün akışını sağlayıp sağlamadığını kontrol eder. Araçta veya ticari araçta herhangi bir araç klima sistemi sorunu belirtisi görülürse, tespit edilen belirli sorunlara bağlı olarak aracınızın AC (klima) bakımı veya onarımı gerektirebileceği konusunda sizi bilgilendireceğiz. Ve size araç eksper raporunda bunu yazacağız.

Şaşmaz Oto Ekspertiz size en kaliteli hizmeti sunar. TSE belgeli, garantili oto ekspertiz hizmeti için hemen bizi arayın.

Oto Ekspertiz & Computest | Son Eklenen Yazılar

Başa dön tuşu