Oto Ekspertiz, Test Merkezi

4×2 ve 4×4 Jeep Araçların Ekspertizi

Şaşmaz'da 4x2 ve 4x4 Araçların Ekspertiz Fiyatları

4×2 ve 4×4 oto ekspertiz işlemi, normal binek araçlarla kıyaslandığında daha fazla özen gerektiren bir iştir. Bu araçlar genellikle zorlu iklim şartlarında ve engebeli arazilerde kullanılır. Güçlü bir donanım, daha geniş ve yola daha iyi tutuş sağlayan lastikler ile kolayca dağlık alanlara ulaşmak isteyenler; kamp yaparak doğayla baş başa kalmayı arzulayanlar, genellikle bu araçlardan satın alır. Siz de bu tarz ikinci el bir araç satın almak istiyorsanız, beğendiğiniz araca ilk önce oto ekspertiz yaptırmanız gerekir. 4×4 oto ekspertiz ile aracın motorunda, fren sisteminde ve gövdesinde herhangi bir hasar varsa ortaya çıkar. Bu sayede siz de satın alma kararınızı tekrar gözden geçirebilir ya da tolere edilebilir kusurlar söz konusuysa, bunları göze alarak jeepinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Şaşmaz’da 4×2 ve 4×4 Jeep Oto Ekspertiz Hizmeti

Ankara’da jeep modelleri için oto ekspertiz hizmeti almak isteyenler, genellikle firmamızı tercih eder. Firmamız hem Ankaralılar hem de beğendikleri aracı almaya Ankara’ya gelenler için hizmet verir. Bu hizmeti veren firmalar arasında profesyonelliğiyle öne çıkan Tuncay Oto Ekspertiz, Ankara’daki adresinde sizi bekler. İnternet sitemizde merkezimizin detaylı yol tarifi yer alır. Aynı zamanda iletişim numaralarımızdan da bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ankara’da 4×2 ve 4×4 Jeep Oto Ekspertiz İçin Doğru Adres

Firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimli ustaları ile sorunsuz bir hizmet alabileceğiniz en doğru adrestir. Araç ekspertiz alanında kullanılan son teknoloji cihazlara da sahip olan firmamız sayesinde beğendiğiniz jeepin satın almak için doğru tercih olup olmadığını anlayabilirsiniz. Detaylı oto ekspertiz yaptırmadığınız zaman kendi hayatınızı ve sevdiklerinizin hayatını riske atabilirsiniz. Bu nedenle can güvenliğiniz için profesyonel hizmetimizden yararlanmalısınız.

4×2 ve 4×4 Jeep Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

4×2 ve 4×4 oto ekspertiz işlemi sırasında motor, fren, kaporta gibi kısımlar ayrı ayrı değerlendirilir. Motorun ilk aşamada performansı ölçülür. Bu ölçüm sırasında motor ve tekerlekler arasında güç iletiminde sorun olup olmadığına bakılır. Motor gücünün doğru oranda tekerleklere yansıması, seyir halindeki araçların güvende olması için önemli bir detaydır. Ateşleme ve yakıt sistemi de oto ekspertiz işlemi sırasında detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Lift yardımıyla kaldırılan araçlarda bağlantı noktaları hem uzmanlarımız tarafından hem de cihazlar aracılığıyla incelenir. Aracı çok beğenmenize rağmen maliyeti yüksek masraflar söz konusuysa farklı bir jeep araştırmaya başlayabilirsiniz. 4×4 oto ekspertiz hizmeti sırasında; taş sıçraması ve darbe sonucu meydana gelen ezikler, çizilmeler kolayca fark edilir. Bunun için işlem öncesi aracınızı yıkatmanız fayda sağlar. Kirli araçlarda çizikler ya da küçük kusurların görünmesi zorlaşabilir.

4×2 ve 4×4 Jeep Oto Ekspertizin Avantajları

Oto ekspertiz hizmetinin hem satıcı için hem de alıcı için avantajları vardır. Satıcılar araçlarına güvenseler bile bazı hasarların farkında olmayabilirler. Bu nedenle kendi istekleriyle oto ekspertiz desteği alarak müşterilerinin güvenini kazanabilirler. Alıcılar ise satıcılara her ne kadar güvenseler de profesyonel bir destek alarak yatırımlarını garantiye alabilirler. Satın almayı planladığınız araçta hasar olması halinde satıcı ile ödeyeceğiniz tutarı tekrar konuşabilir ya da satın alma fikrinden vazgeçebilirsiniz. Kurumsal oto ekspertiz firmaları arasında profesyonelliği ile ön plana çıkan şirketimizi tercih ederek bu konuda en doğru kararı verebilirsiniz.

4×2 ve 4×4 Jeep Oto Ekspertiz Kampanyaları

Firmamız, 4×4 jeep oto ekspertiz hizmetinde düzenlediği kampanyalar ile size daha cazip fiyat seçenekleri sunar. Bu sayede hem araç alırken hem de periyodik muayene öncesi bu üstün hizmetten faydalanabilirsiniz. Arabanızın muayeneden tek seferde geçmesi ve tekrar bu zahmete katlanmamak için oto ekspertizin ayrıcalıklarından yararlanmanızda fayda vardır.

4×2 ve 4×4 Jeep Oto Ekspertiz Fiyatları

4×4 jeep oto ekspertiz fiyatları, aracınıza hangi testlerin yapılacağına göre değişiklik gösterir. Ortalama 500TL’den başlayan fiyatlarla ekspertiz hizmeti yapılmaktadır. Jeep gibi araçların tüm testlerden geçirilmesi gerekir. Firmamız, size her zaman uygun fiyatlardan hizmet vererek bütçenizi zorlamadan aracı daha yakından tanımanıza imkân verir. Oto ekspertiz işleminin sonunda size computest raporları verilir. Bu raporlarda hangi sorunların olduğu gösterilir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanarak, güvenli bir şekilde ikinci el araç almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Tuncay Oto Ekspertiz

Şaşmaz'da faaliyet gösteren Tuncay Oto Ekspertiz, satın alma öncesi kapsamlı (detaylı) araç ekspertizi raporu verir. Doğru kararı verdiğinizden emin olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

İlgili Diğer Yazılar

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu