Oto Ekspertiz, Test Merkezi

Oto Ekspertiz Fiyatları

Şaşmaz'da Uygun Fiyata Oto Ekspertiz

Ankara Şaşmaz’da Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz fiyatları, sunulan hizmetin kapsamına göre farklılık gösterir. Fiyattan önce hizmetin detaylarından bahsetmekte fayda var. Son yıllarda her yerde gittikçe yaygınlaşmaya başlayan ekspertiz firmaları, belirli bir ihtiyacın sonucunda ortaya çıkmıştır. Eskiden sanayide bulunan herhangi bir ustaya giderek, almayı planladıkları araçları kontrol ettiren alıcılar, bu nedenle çok fazla sıkıntı yaşamıştır. İyi niyetli olmayan satıcılar, sanayide bulunan ustalarla anlaşarak sorun varsa bile yok gibi göstermektedir. Bu nedenle oto ekspertiz firmalarına olan talep, her geçen gün daha da artmaktadır. Sıfır araçlarda bile hasar çıkabilme ihtimali düşünüldüğünde, yapılması gereken profesyonel bir hizmet alarak alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlamaktır. Oto ekspertiz fiyatları genellikle ortalama 150TL-750TL arasında değişmektedir.

Oto Ekspertiz Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Oto ekspertiz fiyatları, aracınızın hangi testlerden geçirileceğine göre farklılık gösterir. Bizim tavsiyemiz, her testi yaptırarak detaylı bir rapor elde etmeniz yönündedir. Görünürde bir sorun olmasa da bilinmeyen bir noktada farklı bir hasar söz konusu olabilir. Bu nedenle tüm testleri profesyonel bir şekilde yapan firmamızdan destek almanızda fayda vardır. Aracınızın her bölümü için ayrı testler yapılır.

Fren ve motor gibi birbiriyle bağlantılı kısımlar hem ayrı ayrı hem de bir arada değerlendirilir. Frenin motoru durdurma gücü, fren mesafesinin en uygun ölçüde olması, lastikler arası dengenin sağlanması; güvenli bir sürüş için olmazsa olmazlardandır. Kaputta, kapılarda ve bagajda hasar ve boya değişimi olup olmadığının anlaşılması için yapılan testler neticesinde aracı satın alma kararınızı tekrar gözden geçirebilir ya da ufak tefek hasarları hoş görerek satın alma aşamasına geçebilirsiniz.

Araca Göre Oto Ekspertiz Fiyatları

Araç ekspertiz ücreti, marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. Bunun nedeni araçların özel donanımlarına göre farklı testler yapılmasının gerekmesidir. Arabanızı temiz bir şekilde firmamıza getirdiğiniz takdirde modeli ne olursa olsun boya değişimi kolaylıkla tespit edilir. 4×4 arazi araçları, daha çok engebeli arazilerde gezdiği için motor ve tekerleklerin bulunduğu kısımda hem cihazlarla hem de usta gözüyle detaylı bir inceleme yapılmalıdır. Aynı zamanda havalandırma ve klima filtrelerinin de değişim zamanının gelip gelmediği değerlendirmelidir. Tuncay Oto Ekspertiz ile hemen tanışarak almayı planladığınız aracı daha yakından tanıyabilir ve tüm kusurlarını öğrenerek, yola beraber devam etme ya da etmeme yönünde karar verebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Fiyatlarında Cazip Fırsatlar

Oto eksper fiyatlarında size her zaman cazip seçenekler sunan firmamıza başvurmak için illaki yeni araba satın almak zorunda değilsiniz. Periyodik Tüvtürk muayeneleri öncesinde bize başvurarak, aracınızda ne gibi eksikliklerin olduğunun tespit edilmesini isteyebilirsiniz. Böylece muayene aşamasında hiçbir sorun yaşamadan, yasal bir zorunluluk olan bu işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ankara’da Oto Ekspertiz Fiyatları

Ankara’da oto ekspertiz fiyatlarını araştırırken profesyonellik, deneyim ve kalite gibi ayrıntıları da firma seçim sürecinize dahil etmelisiniz. Yapacağınız ön incelemeler neticesinde de yeni alacağınız aracın ne gibi sorunları olduğu konusunda tahminde bulunabilirsiniz. Örneğin; deneme sürüşü yaptığınız sırada; fren balatalarından ya da motordan gelen sesleri, koltuğun ayarının bozulması, klimanın çalışmaması gibi detayları fark ettiğiniz anda daha detaylı bir teşhis için hemen firmamızdan randevunuzu alabilirsiniz. Gözle görünen hasarların ise ne denli ciddi olduğunu anlamak için oto ekspertiz desteği almanızda fayda vardır.

Tuncay Oto Ekspertiz Kampanyaları

Tuncay Oto Ekspertiz kampanyaları, araç satın almadan önce aklınızda bulunan şüpheleri ortadan kaldırmanızı daha kolay hale getirir. Kendinizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini önemsiyorsanız, kurumsal ekspertiz firmaları arasında lider konumda olan şirketimizden destek alabilirsiniz. İhmal edilen ufak bir sorun ya da gerekli testler yapılmadığı için anlaşılamayan bir hasar, ciddi kazaların yaşanmasına ve bunun neticesinde yaralanmalara, hatta ölümlere yol açabilir.

Düzenlediğimiz kampanyalardan yararlanarak tüm testlerin sonuçlarını kolayca öğrenebilirsiniz. Firmamız, size fiyatın yanı sıra çok sayıda avantaj da sunar. Gelişmiş ve ileri teknoloji cihazlar; yıllarca araç bakım ve onarımı konusunda uzmanlaşmış ustalarımız, farklı sorunları kolayca tespit ederek her zaman güvende olmanızı sağlar. Bazı hasarlar, tolere edilebilir seviyededir. Bazıları ise size hem çok fazla masraf açar hem de aracınızın ciddi bir değer kaybı yaşamasına yol açar. Bu nedenle oto ekspertiz yaptırmadan asla yola çıkmamanız gerekir.

Aracınızı güvenli ellerde ekspertiz hizmeti yaptırmak istiyorsanız Şaşmaz’da Tuncay Oto Ekspertiz‘e gelin!

Oto Ekspertiz Fiyatları
Oto Ekspertiz Fiyatları

Tuncay Oto Ekspertiz

Şaşmaz'da faaliyet gösteren Tuncay Oto Ekspertiz, satın alma öncesi kapsamlı (detaylı) araç ekspertizi raporu verir. Doğru kararı verdiğinizden emin olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

İlgili Diğer Yazılar

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu